Kıyı Ege Belediyeler Birliği’nin 2024, 2025 ve 2026 mali yılı bütçesi 7 milyon 100 bin TL olarak oybirliğiyle kabul edildi.

Birlik üyelerine teşekkür ederek, bütçenin hayırlı olmasını dileyen Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Konak Belediyesi Başkanı Abdül Batur, “Belediyelerimizin sesi olmaya, onların sorunlarını çözülmesi noktasında gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Kıyı Ege Belediyeler Birliği’nin ekim ayı olağan meclis toplantısı Kuşadası’nda yapıldı. Kıyı Ege Belediyeler Birliği ve Konak Belediyesi Başkanı Abdül Batur yönetiminde yapılan toplantıda, birliğin 2024, 2025 ve 2026 mali yılı bütçesi görüşülerek oybirliğiyle kabul edildi. Bütçe 7 milyon 100 bin lira olarak belirlendi. Toplantıda 2023 yılı ek bütçesi oybirliğiyle karara bağlanırken, birliğin 2024 yılı çalışma programı da kabul edildi.

 

Batur: Üyelerimizin sesi olmaya devam edeceğiz

Çalışma programına ve bütçeye verdikleri güven için birlik üyelerine teşekkür eden Başkan Abdül Batur, aynı anlayışla ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak, “Bütçemizin hayırlı olmasını diliyorum. Kıyı Ege Belediyeler Birliği olarak belediyelerimizin sesi olmaya, onların sorunlarının çözülmesi noktasında gerekli tüm çalışmaları yapmaya ve üyelerimizi desteklemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Yeni üye: Yaylakonak

Toplantıda, Adıyaman Yaylakonak Belediyesi’nin birliğe üyelik başvurusu da kabul edildi. Kıyı Ege Belediyeler Birliği’nin üye sayısı da böylece 109’a çıktı.